top of page

DTF BASKI DÜNYASI İÇİN

KALİTEYİ ZİRVEYE TAŞIYAN TEKNOLOJİLER

DTF transfer baskıda en doğru sonuca ulaşmak için baskı mürekkepleri ve PET film kalitesi son derece önemlidir. Artemisia , mürekkepler ve PET filmleri kapsayan üretim portföyü ile sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayan total çözümler sunar.

DTF Mürekkepleri ve PET filmler ile ilgili detaylı teknik bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

DTF baskı için üretilen benzersiz ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için teknik satış departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

DTF Mürekkep

DTF Pet Film
dtf resim 1.jpeg

DTF Dijital baskıda kullanılan mürekkepler , pigment bazlı mürekkeplerdir ve sorunsuz çalışması pigment parçacık boyutuna direkt bağlıdır.

Optimus JET DTF mürekkeplerinde kullanılan pigmentler benzersiz bir parçacık küçültme teknolojisi ile üretilir ve 120-180 nanometre boyutuna indirgenir. Bu boyut sadece Optimus Jet DTF de bulunur ve onları baskı kafalarında yıllarca sorunsuz çalışan kusursuz mürekkepler yapar.

DÜNYANIN EN KÜÇÜK PARÇACIK BOYUTUNA SAHİP DTF BASKI MÜREKKEPLERİ

OPTİMUS JET DTF ARKASINDAKİ TEKNOLOJİ 

DTF Dijital Baskıda beyaz mürekkep çok önemli bir yere sahip.Renklerin arkasını düzgün kapatmalı ve hotmelt işlemi sırasında kararlı bir yapı oluşturmalıdır.Ayrıca baskı kafasında sorunsuz çalışması da son derece önemlidir.

Tüm bu özellikleri bir arada sunan Optimus Jet DTF White serisi mürekkeplerimiz , benzersiz titanyum dioksit işleme teknolojimiz ve birlikte kullandığımız patentli polimerler sayesinde size en iyi örtücülük ve sorunsuz çalışmayı garanti ediyor.

BEYAZ MÜREKKEPTEN BEKLEDİĞİNİZ HERŞEY 

OPTIMUS JET DTF WHITE İLE MÜMKÜN

TEMİZLİK İHTİYACI SIFIRA İNİYOR

Optimus Jet DTF White mürekkepleri , rakip bir çok rakip mürekkep ile karşılaştırıldığında yaklaşık 10 kat daha uzun süre temizlik ihtiyacı olmadan baskıya devam edebilir.

BASKI PERFORMANSI GARANTİ ALTINDA 

YÜKSEK KALİTELİ BASKILAR İÇİN

BENZERSİZ BİR DTF PET FİLM

dtf resim 1.jpeg
bottom of page