top of page

Tekstil Dijital Baskıda Çığır Açan Bir Teknoloji

Kumaş cinsi ayırt etmeden bilinen tüm kumaş cinslerine son derece canlı renkler ve yüksek haslıklarla dijital baskı yapılmasına olanak veren ileri teknoloji mürekkep serimiz WATEX ile tanışın.

WATEX Nedir?

Watex , polimer bazlı bir inkjet mürekkeptir.Bu benzersiz teknoloji arkasında Artemisia tarafından üretilen Arolimer adlı bir bağlayıcı polimer bulunur.

Pigment bazlı dijital baskı mürekkeplerini Arolimer ile birlikte formule ederek onlara muhteşem özellikler kazandırırız.

Final ürün artık sıradan bir pigment mürekkep değil WATEX mürekkeptir ve bilinen hiçbir tekstil dijital baskıda alınamaz sonuçları garanti eder.

WATEX Neden Farklı?

Pigment dijital baskı teknolojisi tekstil sektöründe bilinen ve çok kullanılan bir baskı yöntemidir.Yıkama ve buharlama işlemleri olmadan yapılan bu baskı kullanıcılara bir konfor alanı açar.Fakat bu baskı teknolojisi ile sadece pamuk ve viskon kumaşlara kabul edilebilir baskılar yapılabilir.Ayrıca ağır ön işlem prosesleri ve kötü tuşeler en bilinen dezavantajlarıdır.

WATEX , pigment dijital baskının avantajlarını korurken, bilinen tüm eksik yanlarını ortadan kaldırır.WATEX mürekkepler ile çalışan baskı makineleri tüm kumaş türlerine yüksek haslıklarla baskı yapabilir ve bu diğer hiçbir mürekkep türü ile mümkün değildir. 

bottom of page